Invicta

Invictus znamená v latině nepřemožitelný, neporazitelný. Hodinky Invicta, tedy  "nepřemožitelné hodinky", vznikly jako značka v roce 1837. Založil ji Raphael Picard ve známém středisku švýcarského hodinářství  La Chaux de Fond. Jeho cílem bylo vyrábět  vysoce kvalitní švýcarské hodinky za přijatelné ceny.

Švýcarské hodinky byly velmi žádané po celém světě a hodinky Invicta si mezi nimi také získaly své uznání. Jméno bylo dobře známé a úspěšnější po více než století.

Bohužel, nástup quartzových a digitálních hodinek v 70. letech minulého století položil mnoho tradičních švýcarských značek na lopatky a Invicta byla mezi nimi. Vypadalo to, jako by dlouhá historie hodinek Invicta konečně dospěla do konce.

V roce 1991 však byla značka potomky původních majitelů obnovena ve Spojených státech a znovu uvedena na trh. Dnes je skupina Invicta Watch Group opět silným hráčem na hodinářském trhu, na němž si opět vydobyla své místo. Uvádí na trh vysoce kvalitní hodinky za dostupné ceny. Design hodinek Invicta je často velmi svérázný, divoký, bláznivý či někdy přímo bizarní, což ocení zejména sběratelé a fanoušci značky. Těch si po svém zmrtvýchvstání získala nepřemožitelná Invicta celou řadu. 

Invicta dnes už sice není švýcarská značka, její ústředí je na americké Floridě, ale s mnoha různými produktovými řadami a spoustou limitovaných edic nabízí Invicta Watch Group něco originálního. Invicta Watch Group se každý rok snaží obohatit trh o originální, krásně navržené hodinky pro fanoušky originálních hodinek po celém světě.

 

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu